’]

Hanna Stolinska
Hanna Stolinska
2023-12-07
Drzwi są bardzo eleganckie, pacjenci pytają się o producenta drzwi jak wchodzą do gabinetu. Bardzo dobrze wspominam współpracę z firmą, która na specjalne zamówienie wykonała pasujące drzwi do garderoby. Polecam serdecznie ♥️
Michał S
Michał S
2023-12-07
Zamówiliśmy drzwi 3 lata temu, od tego czasu dziesiątki, jak nie setki poleceń, każda osoba, która wchodzi do mieszkania pyta gdzie zamówione drzwi. Zamiast uszczelek - super minimalistyczne gumki. Zawiasy są bardzo porządnie zrobione, nie ma zacieków farby, drzwi do sypialni domykają się na tyle cicho, że domownicy się nie budzą. Teraz zamawiamy do kolejnego mieszkania drzwi i nawet nie braliśmy innej opcji pod uwagę. Głównie przez niesamowitą estetykę i jakość wykonania.
Paweł Pacholczak
Paweł Pacholczak
2023-12-06
Drzwi Klimek i Klimek polecam wszystkim, dla których ważne jest piękno i najwyższa jakość wykonania. Drzwi w modelu Klasik to dla mnie przepiękny, klasyczny projekt, który nigdy nie wychodzi z mody i najwyższej jakości wykonanie. Montaż drzwi (300km od siedziby firmy) odbył się szybko i sprawnie. Są to drzwi na wiele, wiele lat. Polecam. Paweł
Daniel R.
Daniel R.
2023-11-28
Polecam każdemu kto stawia na najwyższa jakość, estetykę i realizuje niestandardowe projekty. Zakupiliśmy drzwi do całego domu, niestandardowe wymiary, drzwi ukryte, przesuwne. Różne pomysły projektantki nie były dla nich problemem. Cały proces od zamowienia, po realizacje przebiegał bardzo profesjonalnie, spokojnie i bez obaw. Cały czas czuliśmy ze Klimek wie co robi i czuwa nad wszystkim. Dobry kontakt i widoczne zaangażowanie na każdym etapie. Profesjonalni i mili montażyści, obsługa sprzedażowa i serwisowa. Drzwi najwyższej jakości, bardzo solidnie wykonane. Nie tylko drzwi, ale cała usługa w jakości premium. Polecam jako bardzo wymagający klient.
Jola Lapaj
Jola Lapaj
2023-11-10
Drzwi Klimek i Klimek ( w zasadzie jeszcze przed laty Klimek i Kluś) mam od prawie 18-tu lat. Nadal stanowią piękny element wyposażenia. Wysokiej klasy zawiasy i klamki. Świetny serwis posprzedażowy. Po latach - otrzymałam wsparcie w kompletowaniu dodatkowych zamków i blach pasujących do drzwi. Nic się nie obwiesza, lakiery nadal pełne blasku. Świetna jakość.
Rafal Piwka
Rafal Piwka
2023-05-05
Produkty klasy premium
Barbara Banaś
Barbara Banaś
2023-02-23
Firma Klimek&klimek kolejny raz wyposażyła pięknie nasze wnętrza. Pierwsza realizacja dotyczyła drzwi oraz zabudowy szafami garderoby, holu. Wykonane zostały również witryna biblioteczna, parapety, szafka RTV oraz maskownice do karniszy. W obecnym domu zostały wykonane: drzwi, zabudowa łazienkowa: szafka wisząca pod umywalki, szafka na całość ściany zabudowująca wc oraz bidet. Całość zaprojektowana i wykonana w najmniejszym szczególe - doskonale! Cierpliwość i dokładność - niepowtarzalna, w szczególności dopasowywania i uznawania potrzeb indywidualnych klienta, a było ich wiele :). Z całym sercem polecam, jest to firma, która tworzy z pasją, a zespół staje się poprostu przyjacielem w realizacji.
Gosia Cieleban
Gosia Cieleban
2022-09-16
Drzwi piękne, ale cenyyyyyy....
Alicja Handke
Alicja Handke
2022-05-27
Zamawialiśmy całą kuchnię, szafkę do łazienki, garderobę, szafę na ubrania, zabudowę pralni i biblioteczkę - jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich wykonanych mebli 😊 solidnie zrobione, śliczne, DOKŁADNIE takie jak były zaplanowane. Nie było problemu z drobnymi poprawkami (krzywe ściany), montaż sprawny :) polecamy, pozdrawiamy serdecznie montażystę Pana Mariusza, zadbał o wykończenie elementów na które pewnie byśmy nie zwrócili uwagi, no i najważniejsze: zostawił po sobie porządek.
language