garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

Państwa zamówienie produkowane jest w oparciu o najnowsze technologie.

Firma Klimek i Klimek

Firma projektowo-realizacyjna Klimek i Klimek i (wcześniej Klimek i Kluś)   już od 1995 roku oferuje klientom wysoką jakość produktów i usług –  zajmujemy się szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz.

W czym się specjalizujemy?

Drzwi
Szafy
Biblioteki
Zabudowy
Cokoły
Klamki
KUCHNIE

O firmie

Przedsiębiorstwo Klimek i Klimek  powstało w roku 1995. Celem naszego przedsiębiorstwa od samego początku jest dostarczanie wysokojakościowych wyrobów użytkowych, przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. W miarę upływu czasu, K i K zaczęło rozszerzać swoją ofertę o produkty, takie jak: ekskluzywne i nietypowe drzwi, garderoby, funkcjonalne zabudowy oraz biblioteki. Uwiecznieniem 10-letniej historii działalności było wprowadzenie mebli kuchennych, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze zyskujemy pełną satysfakcję wszystkich Klientów – bez względu na poziom skomplikowania realizacji i wyobraźni Klienta.

Jeśli chcą Państwo zamówić praktyczne drzwi przesuwne, eleganckie garderoby czy nowoczesne kuchnie – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania!

Firma KiK od ponad 20 lat jest liderem na polskim rynku kompleksowego wykończenia pięknych wnętrz.

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony klientów stylem i jakością produktów firmy K&K, zespół projektantów opracowywał nowe modele drzwi oraz nowe grupy produktów. Firma K&K niemal równocześnie włączyła do swojej oferty złożony system garderób i zabudów,co pozwoliło na bardziej kompleksową obsługę inwestycji.W miarę upływu czasu naturalnym rozwinięciem zabudów i garderób stały się biblioteki. Firma K&K zadbała, aby gama wszystkich produktów posiadała zarówno modele klasyczne, które po odmłodzeniu XXI wieku urzekają swoją świeżością, jak i modele nowoczesne pasujące do aktualnych trendów. Uwieńczeniem 10-cio letniej historii firmy było wprowadzenie kuchni (zarówno nowoczesnych jak i klasycznych). Od początku istnienia Firma K&K budziła wiele emocji. Uroda produktów, atmosfera salonów sprzedaży urzekła klientów i spowodowała, że zainteresowanie przekraczało systematycznie możliwości produkcyjne.

Firma Klimek i Klimek to firma rozwijająca się w sposób zrównoważony, co oznacza: centralizowanie obsługi dla Polski i zagranicy w oparciu o własne zaplecze w celu utrzymania standardów obsługi, wprowadzanie nowych, własnych rozwiązań, linii wzorniczych czy grup produktowych, które pozytywnie przeszły weryfikacje jakościowe, testy i prototypownie,wprowadzane rozwiązania są konsekwencją długoterminowego spojrzenia na rynek.

Dzięki temu, że każda inwestycja traktowana jest indywidualnie, Firma K&K może uzyskać pełną satysfakcję swoich klientów bez względu na poziom skomplikowania realizacji i wyobraźni klienta.

language