Szafy

Szafy

garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf. Zróżnicowane przykłady sprawią, że każdy znajdzie coś dla swojego domu.

Szafy wnękowe

Wszystkie szafy wnękowe Firmy Klimek i Kluś są projektowane pod wymiar. Zapraszamy do konsultacji z naszym działem projektowym który pomoże Państwu wybrać szafę najlepiej pasującą do Państwa wnętrza. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy dla Państwa szereg zróżnicowanych przykładów.
Tylko w Klimek i Kluś wyjątkowe piękne, lekkie szafy w stylistyce zgodnej z kierunkiem  projektowanego wnętrza.

RODO

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Klimek i Klimek SJ  z siedzibą Janki ul.Falencka 1c.

Szafy wolnostojące

Meble wolnostojące to wielkie możliwości w firmie Klimek i Kluś. W ofercie znajdują się: szafy, regały, komody, kredensy, biblioteki, meble multimedialne itp. Polecamy konsultacje z działem projektowym, które umożliwią skonstruowanie mebla o odpowiednich gabarytach i stylistyce. Na zdjęciu szafa , której frony wygięte są łagodny łuk.

Szafy z nadrukiem  (dodatkowo bogate portfolio możliwych zdjęć – przykłady). Zapraszamy do wspólnej kreacji  szafy lub drzwi Visage

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową możliwość kreacji wnętrz. Przedstawiamy szafy z możliwością umieszczania wysokiej jakości motywów graficznych. Macie Państwo własne udane zdjęcia dzieci, krajobrazów, po ich ocenie i obróbce mogą zostać użyte do wydruków. Możliwe są także indywidualne opracowania graficzne zleconego tematu.

Możliwe jest zastosowanie jednego panelu przesuwnego lub dwóch paneli przesuwnych które mogą być w dwóch wariantach: mogą posiadać nadrukowany motyw podzielony pomiędzy nimi lub posiadać odrębne motywy, które będą się wzajemnie dopełniać.

language