Szafy

garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szaf. Zróżnicowane przykłady sprawią, że każdy znajdzie coś dla swojego domu.

Szafy wnękowe

Wszystkie szafy wnękowe Firmy Klimek i Kluś są projektowane pod wymiar. Zapraszamy do konsultacji z naszym działem projektowym który pomoże Państwu wybrać szafę najlepiej pasującą do Państwa wnętrza. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy dla Państwa szereg zróżnicowanych przykładów.
Tylko w Klimek i Kluś wyjątkowe piękne, lekkie szafy w stylistyce zgodnej z kierunkiem  projektowanego wnętrza.

RODO

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Klimek i Klimek SJ  z siedzibą Janki ul.Falencka 1c.

Szafy wolnostojące

Meble wolnostojące to wielkie możliwości w firmie Klimek i Kluś. W ofercie znajdują się: szafy, regały, komody, kredensy, biblioteki, meble multimedialne itp. Polecamy konsultacje z działem projektowym, które umożliwią skonstruowanie mebla o odpowiednich gabarytach i stylistyce. Na zdjęciu szafa , której frony wygięte są łagodny łuk.

Szafy z nadrukiem  (dodatkowo bogate portfolio możliwych zdjęć – przykłady). Zapraszamy do wspólnej kreacji  szafy lub drzwi Visage

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową możliwość kreacji wnętrz. Przedstawiamy szafy z możliwością umieszczania wysokiej jakości motywów graficznych. Macie Państwo własne udane zdjęcia dzieci, krajobrazów, po ich ocenie i obróbce mogą zostać użyte do wydruków. Możliwe są także indywidualne opracowania graficzne zleconego tematu.

Możliwe jest zastosowanie jednego panelu przesuwnego lub dwóch paneli przesuwnych które mogą być w dwóch wariantach: mogą posiadać nadrukowany motyw podzielony pomiędzy nimi lub posiadać odrębne motywy, które będą się wzajemnie dopełniać.

Szafy wnękowe to idealny sposób na eleganckie wnętrze. Nasza firma od wielu lat tworzy szafy na zamówienie. Oferujemy nowoczesne szafy wnękowe, które mogą dodać szyku w domu. Szeroki wybór wypełnień i elementów wnętrza poszczególnych mebli pozwala na spersonalizowany efekt.

Możemy zaproponować szafy wnękowe wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych.

Szafy wnękowe są bardzo praktyczne, ponieważ możemy je zamontować do samego sufitu. Są nie tylko w domu lecz również w garażu, na poddaszu czy w biurze. Dzięki nim, możemy przechowywać bardzo dużo elementów.

Nasze szafy również są z możliwością umieszczania wysokiej jakości motywów graficznych. Zapraszamy do przejrzenia naszego portfolio i wybrania najbardziej odpowiedniej dla Państwa oferty.

language