garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

DRZWI UKRYTE

DRZWI UKRYTE

Drzwi bez opaskowe, drzwi ukryte.W Klimek i Klimek możesz zamówić wszelkie typy drzwi bez opaskowych tzw drzwi ukrytych, nowoczesne , lekkie wszechstronnego zastosowania

garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

Wersje Modeli Drzwi Ukrytych

Drzwi ukryte, piękne i uniwersalne

Drzwi integrujące się z otoczeniem, bez opaskowe:

  • – pokryte lakobelem ( czyli szkłem lakierowanym z jednej strony) w dowolnym kolorze
  • – pokryte tapetą, naklejką ( dowolne zdjęcie z naszego lub własnego portfolio lub zakupu)
  • – lakierowane/ pomalowane na kolor ściany   ew. z panelami ściennymi czy szafami
  • – pokryte fornirem i lakierowane

Drzwi ukryte to ciekawy i kreatywny element wnętrza, w naszej firmie jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami.

Wersje Modeli Drzwi Ukrytych – Drzwi dyskretne

Najlepszym rozwiązaniem na wprowadzenie oryginalności do danego wnętrza, jest zastosowanie proponowanych przez nas drzwi ukrytych. To niezwykle pomysłowe i jednocześnie przydatne rozwiązanie, które zdobywa coraz większe grono zwolenników. My stawiamy przede wszystkim na praktyczność w zastosowaniu tych elementów i co się z tym wiąże – pełne zadowolenie każdego Klienta.

Oferujemy drzwi ukryte o odmiennej kolorystyce i wzornictwie. Charakteryzuje je przede wszystkim unikalność. Jednocześnie są one wykonane z najlepszych materiałów, dlatego zapewniają komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Stanowią eleganckie wyposażenie mieszkań, biur, sklepów i innych. Wszystkich zainteresowanych tym oryginalnym rozwiązaniem w zakresie wystroju wnętrz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami.

MODEL PASEO
to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy poszukują drzwi bez opaskowych- ukrytych. W tym modelu nie miejsca na banał i kicz. Wnętrza, w których zastosowano model Paseo nabierają blasku i wzbudzają podziw. Mogą być wkomponowane w ścianę pokrytą panelami ściennymi czy tapetą. Wysokość modelu Paseo można dostosować do Państwa wymagań i potrzeb

Zapytanie o drzwi ukryte

RODO

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Klimek i Klimek SJ  z siedzibą Janki ul.Falencka 1c.

language