Drzwi nowoczesne

Drzwi wewnętrzne nowoczesne

Nowe modele drzwi 2016. Oryginalny design, najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność – to główne cechy proponowanych przez nas drzwi nowoczesnych. Zostały wyprodukowane w taki sposób, aby pasowały do wielu rodzajów wnętrz, dlatego z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych Klientów, ceniących sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania. W procesie produkcji skorzystaliśmy z najlepszych komponentów i okuć, a także wzorowaliśmy się współczesnymi trendami, mając na uwadze Państwa potrzeby. Dbałość o każdy szczegół oraz przywiązanie do wysokiej estetyki sprawiło, że nasze nowoczesne drzwi charakteryzuje nie tylko świetny wygląd, ale także praktyczność w zastosowaniu. Ta propozycja cieszy się zatem ogromną popularnością na rynku.

Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych Klientów, dlatego wszystkie wyroby produkujemy w oparciu o sprawdzone technologie i z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów. Gwarantuje to również doskonałe właściwości izolacyjne i trwałość na lata. W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą na nowoczesne drzwi albo naszymi usługami, do Państwa dyspozycji są pracownicy naszej firmy, którzy chętnie pomogą. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy z przedsiębiorstwem K i K!

Piękne i perfekcyjne drzwi - lekki, nowoczesny design - atrakcyjny cenowo, urzeka w każdym calu. Drzwi ukryte z nowoczesną ościeżnicą - nowość ościeżnica malowana na kolor ściany

Nowy Model finalista konkursu Instytutu wzornictwa przemysłowego DOBRY WZÓR 2017

Linium 2017

Promocja na pierwsze 200 sztuk - idealna cena - nie czekaj.

W Klimek i Klimek możesz zamówić kompleksowe wykończenie wnętrza.

DRZWI MODEL 2017  Linium

O korzystnej cenie tego produktu decydują nowości technologiczne. Tradycyjne skrzydło, ukryte zawiasy i minimalizm drzwi ukrytych połączony został z minimalistyczną formą ościeżnicy regulowanej.Umożliwia to zaproponowanie bardzo atrakcyjnej ceny przy podniesieniu walorów estetycznych produktu.
Drzwi Linium to bezsprzecznie nowość, Subtelność i nowoczesność, lekkość tego modelu pop prostu urzeka.
Nowości technologiczne:
– zastosowano zminimalizowaną ościeżnicę skrzynkową( wygląda bardzo lekko jak ościeżnica drzwi ukrytych, zyskuje jednak na możliwościach, to rewolucja cenowa)
– zastosowanie nowego typu ościeżnicy umożliwia:
a.) zamówienie ościeżnicy lakierowanej w podkładzie umożliwia  pomalowanie ościeżnicy na kolor ściany (wersja minimalistyczna).
b.) zamówienie ościeżnicy w kolorze skrzydła – efekt delikatnej nowoczesnej ościeżnicy
c.) zastosowanie dodatkowej listwy w formie linii wokół drzwi powoduje zwiększenie subtelności wyrazu
d.) listwa może być wykonana w połysku lub macie

Model Linium pasuje do nowoczesnych wnętrz przełamując ascezę otoczenia, do modelu Linium na zmówienie dostępne są również cokoły-listwy przypodłogowe, biblioteczki wolnostojące.

Przesuń na dół

Przy pomocy kółka na myszce możesz zobaczyć wszystkie modele na tej stronie.

Zapytaj o ten produkt

0 + 7 = ?

Nowoczesne i perfekcyjne drzwi - lekki, nowoczesny design - atrakcyjny cenowo,prosty bezkompromisowy design. Także z zawiasami ukrytymi

Bastion 2016

Oryginalna nowoczesność

W Klimek i Klimek możesz zamówić kompleksowe wykończenie wnętrza.

Drzwi Bastion

Niezwykle oryginalne wzornictwo drzwi, uzupełnione zawiasami wykonywanymi wyłącznie dla firmy Klimek i Kluś. Ciekawy, wydłużony portal ościeżnicy emanuje nowoczesnością i elegancją. Model ten wyróżnia tzw. obniżony stan (rozwiązanie opatentowane i zastrzeżone) czyli przesunięcie połączenie ościeży bocznej z nadprożem na opaskę – pozwoliło to uzyskać czysty i odświeżony rysunek górnego narożnika ościeżnicy. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych.

Zapytaj o ten produkt

Przesuń na doł

Przy pomocy kółka na myszce możesz zobaczyć wszystkie modele na tej stronie.

Milenium to piękne subtelne drzwi w wyważonych proporcjach. Model uniwersalny, pasuje do wielu wnętrz. Odpowiednia klamka decyduje o charakterze modelu. Duży wybór klamek dostępny jest w naszym salonie i na naszej stronie

Milenium

Drzwi Milenium

Milenium – proste drzwi w dobrych proporcjach. Przełamanie formy uzyskuje się łatwo przez zastosowanie oryginalnych klamek. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których zrezygnowano z listew przyszybowych. W modelu Milenium dostępne są również cokoły-listwy przypodłogowe, szafy wnękowe i wolnostojące. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych. Model drzwi wyróżniony w konkursie organizowanym przez „Edipresse” i „Dom i Wnętrze”.

Zapytaj o ten produkt

nowoczesne , lekkie wszechstronnego zastosowania

Model PASEO

Drzwi bezopaskowe, drzwi ukryte

W Klimek i Klimek możesz zamówić wszelkie typy drzwi bez opaskowych tzw drzwi ukrytych

Drzwi PASEO- drzwi ukryte

Model drzwi wewnętrznych PASEO to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy poszukują drzwi bezopaskowych. W tym modelu nie miejsca na banał  i kicz. Wnętrza, w których zastosowano model Paseo nabieają blasku i wzbudzają podziw. Mogą być wkomponowane w ścia- nę pokrytą panelami sciennymi czy tapetą. Wysokość modelu Paseo można dostosować do Państwa wymagań i potrzeb. Dalsze informacje – Drzwi ukryte.

Zapytaj o ten produkt

Piękne i perfekcyjne drzwi - lekki, nowoczesny design - atrakcyjny cenowo, W Klimek i Klimek możesz zamówić kompleksowe wykończenie wnętrza.

Bastion BOS

* Wzory zastrzeżone* realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Europy

Drzwi Bastion – Bos

Niezwykle oryginalne wzornictwo uzupełnione zawiasami wykonywanymi wyłącznie dla firmy Klimek i Kluś. Podwyższone nadproże nadaje im niezwykle smukły wygląd. Skrzydło Moduł pozwala na swobodne kreowanie otworów w skrzydle drzwiowym. Umożliwia to ściślejsze dopasowanie stylistyki drzwi do potrzeb wnętrza. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których zrezygnowano z listew przyszybowych. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych.


Zapytaj o ten produkt

Drzwi Galla

Drzwi wewnętrzne Galla odznaczają się niebanalnym wzornictwem. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu w efekcie uzyskano czystość formy i przestrzeń. Futryna posiada jedynie pionowe elementy. Model drzwi wewnętrzny Galla zwraca uwagę najbardziej wymagających klientów, szczególnie swoją nietypową wysokością. Dostępne są w całej palecie kolorów typu glossy i matt. Wykonywany na miare do H= 2760

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Lunaro

W modelu Lunaro zastosowano inwacyjne rozwiązania:  – zawiasy przebite są dekoracyjnym chromowanym prętem – futryna drzwi jest odsunieta od sciany i wkończona chromowanym kątownikiem – model lunaro posiada mozliwość zamontowania oświetlenia LED w opaskach bocznych.

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Milenium 45

W drzwiach Milenium 45 zastosowano łączenie ościeżnicy „na ucios” pod kątem 45°. Skrzydło Moduł pozwala na swobodne kreowanie otworów w skrzydle drzwiowym. Umożliwia to ściślejsze dopasowanie stylistyki drzwi do potrzeb wnętrza. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których rezygnowano z listew przyszybowych. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych. W modelu Milenium dostępne są również cokoły- listwy przypodłogowe, szafy wnękowe i wolnostojące

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Niklas

W modelu drzwi Niklas zastosowano skrzydło nowej konstrukcji. W rozwiązaniu tym nie występuje listwa przyszybowa i przypłycinowa (w przypadku drzwi pełnych). Dzięki temu skrzydło skomponowane wzorniczo z ościeżnicą jest lekkie i nowoczesne. Wybór modelu skrzydła (istnieje możliwość wymiany skrzydeł drzwiowych między modelami) stwarza dodatkowe możliwości aranżacji wnętrza.W modelu Niklas dostępne są także pasujące cokoły-listwy przypodłogowe, szafy wnękowe i wolnostojące.

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Estado Asymetryczne

Typ: skrzydło szklone z pasem szkła Fornir: ORZECH AMERYKAŃSKI Klamka: OLIVARI LASER
Estado proste drzwi w dobrych proporcjach.Nowoczesne połączenia tafli szklanej z drewnem pozwala osiągnąć niepowtarzalny efekt we wnętrzu. Odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze.

Zapytaj o ten produkt

Tafle szklane

Modne wnętrza projektowane we współczesnych budynkach mieszkalnych cechuje znaczący udział szkła w kształtowaniu zarówno przestrzeni mieszkania, jak i jego wykańczania i dekorowania. Kariera szkła jako materiału stosowanego we wnętrzach zwiększa się w miarę postępu osiągnięć technologicznych przemysłu szklarskiego, który odpowiada na ogromne zapotrzebowanie na szkło w nowoczesnej architekturze. Ogromne zróżnicowanie oferty szkła wynika z potrzeby dostosowania cech użytkowych i estetycznych do wszelkich, najbardziej wyrafinowanych koncepcji wystroju wnętrz i kształtowania architektury. Im bogatsza oferta szklanych materiałów tym ciekawsze pomysły na ich wkomponowanie w nasze otoczenie, jako że szkło nie ma sobie równych pod względem perfekcyjnego wyglądu i innych walorów estetycznych.

Szkło w każdym domu
Dla omówienia najciekawszych i najnowszych typów szkła oferowanego przez przodujących producentów spróbujemy sklasyfikować główne formy jego zastosowania we wnętrzach mieszkalnych. Są to:
● fronty mebli kuchennych, stołowych i łazienkowych;
● kabiny prysznicowe, obudowy wanien, umywalki;
● drzwi do szaf wnękowych i garderób;
● lustra i lustrzane okładziny;
● ścianki działowe przesuwne i składane;
● drzwi wewnętrzne i wejściowe;
● blaty stołów, stoliki okolicznościowe, konsolki, etażerki i półki;
● zamknięcia regałów i szaf bibliotecznych;
● świetliki i okna;
● schody wewnętrzne i balustrady;
● szkło wykończeniowe ścian i podłóg;
● szkło oświetleniowe: klosze lamp, żyrandole, sufity podświetlane;
● szkło ozdobne do dekoracji otworów okiennych, drzwi a także jako samodzielnie elementy ozdobne;
● szklane dekory i bewele;
● szkło artystyczne – wazony, misy i inne naczynia ozdobne

Zapytaj o ten produkt

Translate »