Drzwi nowoczesne

Drzwi wewnętrzne nowoczesne

Nowe modele drzwi 2016. Oryginalny design, najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność – to główne cechy proponowanych przez nas drzwi nowoczesnych. Zostały wyprodukowane w taki sposób, aby pasowały do wielu rodzajów wnętrz, dlatego z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych Klientów, ceniących sobie innowacyjne i praktyczne rozwiązania. W procesie produkcji skorzystaliśmy z najlepszych komponentów i okuć, a także wzorowaliśmy się współczesnymi trendami, mając na uwadze Państwa potrzeby. Dbałość o każdy szczegół oraz przywiązanie do wysokiej estetyki sprawiło, że nasze nowoczesne drzwi charakteryzuje nie tylko świetny wygląd, ale także praktyczność w zastosowaniu. Ta propozycja cieszy się zatem ogromną popularnością na rynku.

Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych Klientów, dlatego wszystkie wyroby produkujemy w oparciu o sprawdzone technologie i z wykorzystaniem wysokogatunkowych materiałów. Gwarantuje to również doskonałe właściwości izolacyjne i trwałość na lata. W razie jakichkolwiek pytań związanych z ofertą na nowoczesne drzwi albo naszymi usługami, do Państwa dyspozycji są pracownicy naszej firmy, którzy chętnie pomogą. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy z przedsiębiorstwem K i K!

DRZWI MODEL 2017  Linium

O korzystnej cenie tego produktu decydują nowości technologiczne. Tradycyjne skrzydło, ukryte zawiasy i minimalizm drzwi ukrytych połączony został z minimalistyczną formą ościeżnicy regulowanej.Umożliwia to zaproponowanie bardzo atrakcyjnej ceny przy podniesieniu walorów estetycznych produktu.
Drzwi Linium to bezsprzecznie nowość, Subtelność i nowoczesność, lekkość tego modelu pop prostu urzeka.
Nowości technologiczne:
– zastosowano zminimalizowaną ościeżnicę skrzynkową( wygląda bardzo lekko jak ościeżnica drzwi ukrytych, zyskuje jednak na możliwościach, to rewolucja cenowa)
– zastosowanie nowego typu ościeżnicy umożliwia:
a.) zamówienie ościeżnicy lakierowanej w podkładzie umożliwia  pomalowanie ościeżnicy na kolor ściany (wersja minimalistyczna).
b.) zamówienie ościeżnicy w kolorze skrzydła – efekt delikatnej nowoczesnej ościeżnicy
c.) zastosowanie dodatkowej listwy w formie linii wokół drzwi powoduje zwiększenie subtelności wyrazu
d.) listwa może być wykonana w połysku lub macie

Model Linium pasuje do nowoczesnych wnętrz przełamując ascezę otoczenia, do modelu Linium na zmówienie dostępne są również cokoły-listwy przypodłogowe, biblioteczki wolnostojące.

Przesuń na dół

Przy pomocy kółka na myszce możesz zobaczyć wszystkie modele na tej stronie.

Zapytaj o ten produkt

7 + 0 = ?

Nowoczesne i perfekcyjne drzwi - lekki, nowoczesny design - atrakcyjny cenowo,prosty bezkompromisowy design. Także z zawiasami ukrytymi

Drzwi Model Bastion 2016

W Klimek i Klimek możesz zamówić kompleksowe wykończenie wnętrza.

Drzwi Bastion

Niezwykle oryginalne wzornictwo drzwi, uzupełnione zawiasami wykonywanymi wyłącznie dla firmy Klimek i Kluś. Ciekawy, wydłużony portal ościeżnicy emanuje nowoczesnością i elegancją. Model ten wyróżnia tzw. obniżony stan (rozwiązanie opatentowane i zastrzeżone) czyli przesunięcie połączenie ościeży bocznej z nadprożem na opaskę – pozwoliło to uzyskać czysty i odświeżony rysunek górnego narożnika ościeżnicy. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych.

Zapytaj o ten produkt

Przesuń na doł

Przy pomocy kółka na myszce możesz zobaczyć wszystkie modele na tej stronie.

Drzwi Model PASEO

Drzwi bez opaskowe, drzwi ukryte.W Klimek i Klimek możesz zamówić wszelkie typy drzwi bez opaskowych tzw drzwi ukrytych, nowoczesne , lekkie wszechstronnego zastosowania

Drzwi PASEO- drzwi ukryte

Model drzwi wewnętrznych PASEO to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy poszukują drzwi bezopaskowych. W tym modelu nie miejsca na banał  i kicz. Wnętrza, w których zastosowano model Paseo nabieają blasku i wzbudzają podziw. Mogą być wkomponowane w ścia- nę pokrytą panelami sciennymi czy tapetą. Wysokość modelu Paseo można dostosować do Państwa wymagań i potrzeb. Dalsze informacje – Drzwi ukryte.

Zapytaj o ten produkt

Piękne i perfekcyjne drzwi - lekki, nowoczesny design - atrakcyjny cenowo, W Klimek i Klimek możesz zamówić kompleksowe wykończenie wnętrza.

Bastion BOS

* Wzory zastrzeżone* realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Europy

Drzwi Bastion – Bos

Niezwykle oryginalne wzornictwo uzupełnione zawiasami wykonywanymi wyłącznie dla firmy Klimek i Kluś. Podwyższone nadproże nadaje im niezwykle smukły wygląd. Skrzydło Moduł pozwala na swobodne kreowanie otworów w skrzydle drzwiowym. Umożliwia to ściślejsze dopasowanie stylistyki drzwi do potrzeb wnętrza. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których zrezygnowano z listew przyszybowych. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych.


Zapytaj o ten produkt

Zapytaj o ten produkt >>

Bez ościeżnicy górnej, od sufitu do podłogi, ukryte zawiasy, duży wybór klamek, dowolne kolory, forniry, połyski.

MODEL GALLA

Drzwi Galla

Drzwi wewnętrzne Galla odznaczają się niebanalnym wzornictwem. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu w efekcie uzyskano czystość formy i przestrzeń. Futryna posiada jedynie pionowe elementy. Model drzwi wewnętrzny Galla zwraca uwagę najbardziej wymagających klientów, szczególnie swoją nietypową wysokością. Dostępne są w całej palecie kolorów typu glossy i mat. Wykonywany na miarę do H= 2760

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Lunaro

W modelu Lunaro zastosowano inwacyjne rozwiązania:  – zawiasy przebite są dekoracyjnym chromowanym prętem – futryna drzwi jest odsunieta od sciany i wkończona chromowanym kątownikiem – model lunaro posiada mozliwość zamontowania oświetlenia LED w opaskach bocznych.

Zapytaj o ten produkt

Drzwi Milenium

Milenium – proste drzwi w dobrych proporcjach. Przełamanie formy uzyskuje się łatwo przez zastosowanie oryginalnych klamek. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których zrezygnowano z listew przyszybowych. W modelu Milenium dostępne są również cokoły-listwy przypodłogowe, szafy wnękowe i wolnostojące. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych. Model drzwi wyróżniony w konkursie organizowanym przez „Edipresse” i „Dom i Wnętrze”.

Drzwi Milenium 45

W drzwiach Milenium 45 zastosowano łączenie ościeżnicy „na ucios” pod kątem 45°. Skrzydło Moduł pozwala na swobodne kreowanie otworów w skrzydle drzwiowym. Umożliwia to ściślejsze dopasowanie stylistyki drzwi do potrzeb wnętrza. Czystość rysunku zachowują także skrzydła szklone, w których rezygnowano z listew przyszybowych. Możliwość zastosowania zarówno zawiasów standardowych jak i krytych. W modelu Milenium dostępne są również cokoły- listwy przypodłogowe, szafy wnękowe i wolnostojące

Zapytaj o ten produkt

0 + 3 = ?

Drzwi Model ESTADO

Typ: skrzydło szklone z pasem szkła Fornir: ORZECH AMERYKAŃSKI Klamka: OLIVARI LASER Estado proste drzwi w dobrych proporcjach.Nowoczesne połączenia tafli szklanej z drewnem pozwala osiągnąć niepowtarzalny efekt we wnętrzu. Odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze.

Zapytaj o ten produkt

DRZWI I ZABUDOWY SZKLANE

* ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KiK posiada w swojej ofercie wszystkie typy drzwi szklanych: w kasecie, - przesuwne, z automatyką, ze spowalniaczem

Tafle szklane

Modne wnętrza projektowane we współczesnych budynkach mieszkalnych cechuje znaczący udział szkła w kształtowaniu zarówno przestrzeni mieszkania, jak i jego wykańczania i dekorowania. Kariera szkła jako materiału stosowanego we wnętrzach zwiększa się w miarę postępu osiągnięć technologicznych przemysłu szklarskiego, który odpowiada na ogromne zapotrzebowanie na szkło w nowoczesnej architekturze. Ogromne zróżnicowanie oferty szkła wynika z potrzeby dostosowania cech użytkowych i estetycznych do wszelkich, najbardziej wyrafinowanych koncepcji wystroju wnętrz i kształtowania architektury. Im bogatsza oferta szklanych materiałów tym ciekawsze pomysły na ich wkomponowanie w nasze otoczenie, jako że szkło nie ma sobie równych pod względem perfekcyjnego wyglądu i innych walorów estetycznych.

Szkło w każdym domu
Dla omówienia najciekawszych i najnowszych typów szkła oferowanego przez przodujących producentów spróbujemy sklasyfikować główne formy jego zastosowania we wnętrzach mieszkalnych. Są to:
● fronty mebli kuchennych, stołowych i łazienkowych;
● kabiny prysznicowe, obudowy wanien, umywalki;
● drzwi do szaf wnękowych i garderób;
● lustra i lustrzane okładziny;
● ścianki działowe przesuwne i składane;
● drzwi wewnętrzne i wejściowe;
● blaty stołów, stoliki okolicznościowe, konsolki, etażerki i półki;
● zamknięcia regałów i szaf bibliotecznych;
● świetliki i okna;
● schody wewnętrzne i balustrady;
● szkło wykończeniowe ścian i podłóg;
● szkło oświetleniowe: klosze lamp, żyrandole, sufity podświetlane;
● szkło ozdobne do dekoracji otworów okiennych, drzwi a także jako samodzielnie elementy ozdobne;
● szklane dekory i bewele;
● szkło artystyczne – wazony, misy i inne naczynia ozdobne

Zapytaj o ten produkt

Translate »