DRZWI PRZESUWNE


Przygotowaliśmy dla Państwa katalog oferowanych przez nas drzwi przesuwanych. Mogą być montowane zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych. Świetnie komponują się one z nowoczesnym oraz klasycznym wystrojem danego pomieszczenia. Ich ogromnym atutem jest konstrukcja. Brak uchylnych skrzydeł pozwala na swobodne wykorzystanie całej przestrzeni pomieszczenia, bez konieczności pozostawienia wolnej strefy na uchylenie tradycyjnych skrzydeł drzwi.

Proponowane przez nas rozwiązania bardzo dobrze spełniają swoją funkcję w dowolnych warunkach – zarówno biznesowych obiektów, jak i domów mieszkalnych. Dzięki nowoczesnym prowadnicom można je w prosty sposób użytkować. Ich rozchylenie nie wymaga użycia dużej siły, a konstrukcja płynnie przesuwa się po specjalnych szynach.

Drzwi przesuwne prezentują się bardzo estetycznie i nadają pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Konstrukcje mogą być wykonane z bardzo modnego w ostatnim czasie szkła hartowanego. W taki

m modelu nadają się doskonale do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Proponujemy także modele na bazie innych materiałów, jak drewno, fornir, czy płyta MDF.

Dostępne w naszej ofercie drzwi przesuwane są niezawodne i zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Wszyscy Klienci naszego przedsiębiorstwa są zadowoleni z dokonanych zakupów. Skorzystani

e z naszych usług jest inwestycją w wysokojakościowe, estetyczne oraz praktyczne w zastosowaniu elementy wyposażenia wnętrz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z ekspertami z firmy K i K – jesteśmy tu po to, aby pomóc Państwu w wyborze najlepszych produktów. Rzetelnie doradzamy!

garderoby, drzwi na wymiar, drzwi nowoczesne, drzwi wewnętrzne, kuchnie na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe

Typ drzwi przesuwnych w postaci tafli szklanych

drzwi suwane po ścianie

– jednoskrzydłowe – system AGILLE, MANET, RS-120

– dwuskrzydłowe – system AGILLE, MANET, RS-120

Drzwi przesuwne w kieszeni z obróbką muru opaskami podobnie drzwi przesuwne po murze bez kieszeni

– jednoskrzydłowe
– dwuskrzydłowe (zsuwane w różne strony) – system podwójny
Rodzaje kieszeni drzwiowych:
– do ścian karton-gips
– do ściany murowanej
Elementy dodatkowe do systemów kieszeni:
– spowalniacz
– samozamykacz
– motoryzacja
– synchronizacja do kasety podwójnej i teleskopowej
Elementy dodatkowe do systemów drzwi i tafli suwanych :
– pochwyty, relingi i gałki uchwytowe
– zamek hakowy na kluczyk i WC

Drzwi wewnętrzne i szafy model Ducta na wymiar - zapytanie