Witaj w Klimek i Klimek

Firma projektowo-realizacyjna Klimek i Klimek i (wcześniej Klimek i Kluś)   już od 1995 roku oferuje klientom wysoką jakość produktów i usług –  zajmujemy się szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz.

W czym się specjalizujemy?

Drzwi
Szafy
Biblioteki
Kuchnie
Zabudowy
Cokoły
Klamki

O firmie

Firma KiK od ponad 20 lat jest liderem na polskim rynku kompleksowego wykończenia pięknych wnętrz. Niepowtarzalne produkty projektujemy, produkujemy i montujemy na zamówienie. Specjalizujemy się w wysokojakościowych wykończeniach wnętrz w zakresie ekskluzywnych i nietypowych drzwi, garderób, funkcjonalnych zabudów, bibliotek oraz kuchni zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Dodatkowo oferujemy szlachetne niezbędne dodatki  takie jak cokoły, panele ścienne czy panele sufitowe. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze zyskujemy pełną satysfakcję naszych Klientów.

Firma K i K powstała w 1995 roku. Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy K&K, były drzwi wewnętrzne. Produkt ten w 1995 roku wychodził naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Był on połączeniem wzorniczych nurtów klasycznych i nowoczesnych.

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony klientów stylem i jakością produktów firmy K&K, zespół projektantów opracowywał nowe modele drzwi oraz nowe grupy produktów. Firma K&K niemal równocześnie włączyła do swojej oferty złożony system garderób i zabudów,co pozwoliło na bardziej kompleksową obsługę inwestycji.W miarę upływu czasu naturalnym rozwinięciem zabudów i garderób stały się biblioteki. Firma K&K zadbała, aby gama wszystkich produktów posiadała zarówno modele klasyczne, które po odmłodzeniu XXI wieku urzekają swoją świeżością, jak i modele nowoczesne pasujące do aktualnych trendów. Uwieńczeniem 10-cio letniej historii firmy było wprowadzenie kuchni (zarówno nowoczesnych jak i klasycznych). Od początku istnienia Firma K&K budziła wiele emocji. Uroda produktów, atmosfera salonów sprzedaży urzekła klientów i spowodowała, że zainteresowanie przekraczało systematycznie możliwości produkcyjne.

Firma Klimek i Klimek to firma rozwijająca się w sposób zrównoważony, co oznacza: centralizowanie obsługi dla Polski i zagranicy w oparciu o własne zaplecze w celu utrzymania standardów obsługi, wprowadzanie nowych, własnych rozwiązań, linii wzorniczych czy grup produktowych, które pozytywnie przeszły weryfikacje jakościowe, testy i prototypowanie,wprowadzane rozwiązania są konsekwencją długoterminowego spojrzenia na rynek.

Dzięki temu, że każda inwestycja traktowana jest indywidualnie, Firma K&K może uzyskać pełną satysfakcję swoich klientów bez względu na poziom skomplikowania realizacji i wyobraźni klienta. Firma K&K zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania, wyprodukowania i montażu zamówionych produktów.